Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شرکت یاقوت گستر فردوس محمد ساکتی

متن معرفی شرکت یاقوت گستر فردوس

 

کارآفرینی و تجارت زعفران و خشکبار در خانواده ساکتی قدمتی به عمق چندین نسل دارد، اما نقطه عطف این کسب و کار با یک دغدغه آغاز شد.

 

ارائه محصولات با کیفیت و اصالت دار و عرضه آن به بازارهای داخلی و بین المللی
توام با خلق زنجیره ارزش برای همه ذینفعان

 

در فرآیند جهانی شدن نیاز به زیرساختی مستحکم بود، به همین منظور در گام اول سه بخش اداری، تولید و آزمایشگاه راه‌اندازی گردید، در گام دوم اقدام به گرفتن تاییدیه های مورد نیاز از وزارت بهداشت نموده سپس با انجام اصلاحات مورد نیاز و تایید کارشناسان محترم اداره نظارت بر مواد غذایی موفق به دریافت پروانه بهداشتی کارگاهی وشناسه نظارت تولید کارگاهی گردید.

با توسعه کار و در جهت ارتقاء کیفیت محصولات، برند محمد ساکتی برای دریافت پروانه استاندارد تشویقی اقدام نموده و در سال 93 پروانه استاندارد تشویقی که بالاترین نشان تایید کیفیت تجاری ایران است دریافت نمود.

 

این شرکت با تجهیز آزمایشگاه و به خدمت گرفتن نیروهای متخصص توانست مجوز آزمایشگاه اکردیته را در سال 1394 از اداره کل استاندارد خراسان رضوی دریافت و در سال 1396 در شهرک صنعتی طوس فعالیت خود را با نامشرکت یاقوت گستر فردوس آغاز کند. در ادامه مسیر رشد برند محمد ساکتی فعالیت خود را به عنوان آزمایشگاه همکار اداره کل استاندارد خراسان رضوی توسعه داد. نقطه عطف شرکت تمرکز بر تکمیل سبد محصول و افزایش حجم تولید به منظور توسعه بازارهای صادراتی با برندهای «محمد ساکتی» و «سی ساکت» بود.

 

شرکت یاقوت گستر فردوس هم اکنون با تولید زعفران، نبات سفید و زعفرانی، انواع شربت‌های گیاهی، انواع دمنوش‌ها برپایه زعفران، اسپری زعفران، روغن زیتون، گلاب، انواع میوه‌های خشک، سبزیجات خشک، ماسالا و ادویه‌های گوناگون توانسته است سهم شایسته‌ای از بازارهای داخلی و صادراتی را از آن خود نماید.

تلاش کلیه همکاران ما در یاقوت گستر فردوس، ارتقاء سطح زندگی خانوار با ارائه سبد متنوع و سالم از محصولات مصرفی می‌باشد.

شرکت یاقوت گستر فردوس

بازگشت
asasa
ثبت نام

شماره موبایل*

تاریخ تولد

با وارد کردن تاریخ تولد خودتان میتوانید از تخفیفات ویژه روز تولدتان بهره‌مند شوید

کد معرف

در صورت داشتن کد معرف آنرا وارد کنید

کلمه عبور*